Wirtualne rozgrywki

Sporty wirtualne to cieszące się obecnie ogromnym zainteresowaniem symulatory rzeczywistych rozgrywek, w których wyniki generowane są metodą RNG (Random Number Generator). Takie symulowane mecze tworzone są w grafice 3D, dlatego wyglądają prawie jak realne rozgrywki, choć oczywiście różnią się od nich kilkoma szczegółami.

Sporty wirtualne są bez wątpienia mniej przewidywalne niż zwykłe mecze, jednak posiadają również wiele plusów. Przede wszystkim są dostępne o każdej porze dnia i nocy, więc możesz obstawiać wyniki, kiedy tylko chcesz. Dodatkowo gracze decydujący się na obstawianie sportów wirtualnych mają dużo więcej dyscyplin do wyboru – od siatkówki przez rugby po boks i wyścigi konne.

Zasady sportów wirtualnych są identyczne jak zasady sportów, które symulują, podobnie jest z obstawianiem zakładów. Możemy typować wyniki wybranego spotkania zarówno przed jego startem, jak i w czasie jego trwania. Oczywiście z zawartego zakładu można też zrezygnować w dowolnej chwili.

Jeżeli lubisz wirtualny sport, być może przypadną ci do gustu też oferty e-kasyn, które udostępniają automaty one-armed bandit typu Kick Off stylizowane właśnie na mecze piłkarskie. Tego rodzaju gry są dostępne np. na Admiral Spot Casino: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *