Książki dla typerów – co powinieneś przeczytać?

Zaczynając przygodę z bukmacherskimi zakładami sportowymi, być może przekonasz się, że obstawianie turniejów sportowych nie jest tak banalnie proste, jak mogłoby się wydawać. W tej sytuacji warto wspomóc się poradami innych graczy. W internecie działa mnóstwo for dyskusyjnych i serwisów typowo bukmacherskich z bezpłatnymi typami dla początkujących typerów, niestety udostępniane tam informacje są często niewiarygodne. Na szczęście masz również do dyspozycji książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których wymieniają się oni z czytelnikiem swoim doświadczeniem i opiniami.

Początkujący gracze powinni przeczytać przede wszystkim „Freud On Course: The Racing Lives” C. Freuda, „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” Huntera & Fabrizio oraz „Mathematics in Games and Sports” R. J. Goulda. W tych bibliach bukmacherstwa znajdziesz praktyczne porady i dokładne omówienia archiwalnych spotkań, które nauczą cię samodzielnego analizowania meczy i podejmowania opłacalnych decyzji, a co za tym idzie, skutecznego inwestowania w bukmacherskich zakładach sportowych. Wiele z tych publikacji jest dostępnych w księgarniach internetowych, ponadto kilka z nich jest dostępnych nie tylko po angielsku, ale także w języku polskim.

Jeśli zapoznałeś się już z powyższymi pozycjami książkowymi, a mimo to wciąż nie radzisz sobie zbyt dobrze w świecie bukmacherstwa, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych typu bingo, ruletka, poker, bakarat czy automaty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie internetowym, a może szczęście się do ciebie uśmiechnie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *